Депутатка Третьякова не просила звільнити її з посади голови комітету соцполітики – Разумков

Народна депутатка від «Слуги народу» Галина Третьякова не зверталася з проханням звільнити її з посади голови парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Станом на сьогодні до мене не зверталися, скажімо так, у письмовому форматі будь-хто з депутатських фракцій та груп… Згідно регламенту Верховної Ради, або фракція може спробувати відкликати з тієї чи іншої посади голову комітету, або депутат за власною ініціативою», – сказав Разумков.

Наприкінці травня Третьякова виступала під час онлайн-зустрічі Київської школи економіки. Серед іншого вона заявила: «Коли народження дитини відбувається не для того, щоб дати їм рівні права, щоб дати дитині освіту, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримуємо, я скажу так жорстко, ми отримуємо дітей «дуже низької якості», і це призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти».

24 червня 2020 року Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків висловила засудження «антисоціальної та антигуманної позиції» Третьякової.

Цього ж дня у соціальних мережах з’явився вирізаний фрагмент відео із висловлюваннями Галини Третьякової.

Сама депутатка заявила, що «невдало» підібрала слова під час свого виступу.


Domain Names, Domains, Hosting        Web Hosting

Панове,

напишіть ваш коментар: