Геращенко пояснив, навіщо Авакову додаткові 2,6 млрд на доплати силовикам

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у коментарі Радіо Свобода, пояснив навіщо Арсену Авакову додаткові 2,6 млрд гривень з бюджету на доплати силовикам через COVID-19.

 

«Поліцейські на рівні з медиками перебувають на передовій боротьби з цією небезпечною інфекцією. Тому міністр внутрішніх справ звернувся до Кабінету міністрів з пропозицією стимулювати і мотивувати співробітників правоохоронних органів і структур МВС, які постійно ризикують життям, як і медики. І Кабінет міністрів підтримав таке рішення. А сьогодні його підтримав і бюджетний комітет», – зазначив Геращенко

За словами заступника міністра МВС, 87 тисяч співробітників структур міністерства тепер отримають доплати до заробітної плати в розмірі до 50 відсотків. 

«Це буде торкатись насамперед рядового складу, який кожного дня спілкується з людьми і може від них інфікуватися. Тому це правильне, нормальне державне рішення», – вважає Геращенко.  

За його даними, у системі Міністерства внутрішніх справ станом на 18 червня виявили 681 працівника, хворого на COVID-19, і ще 180 хворих серед членів їхніх родин.

Пропозицію виділити з держбюджету додаткові 2,6 млрд гривень на доплати силовикам через COVID-19 парламентський комітет з питань бюджету розглянув та підтримав вранці 19 червня. 

За даними представниці фракції «Голос» Олександри Устінової, за таке рішення проголосувало 16 його членів, двоє утрималось і один був проти. 

«За весь час на лікарів разом з ліками витратили 1,6 млрд, а поліціянтам, які луплять людей на вулиці, 2,6 забрати хочуть. Всього надбавки за весь час отримали 12 тисяч лікарів. І хочуть виплатити 67 тисячам поліціянтам. У чотири рази більше поліцейських, на думку держави, борються з СOVID-19, ніж лікарів! Ось так виглядає поліцейська держава», – написала вона. 

13 травня, голосуючи за зміни до державного бюджету на 2020 рік, депутати зменшили фінансування майже всім правоохоронним органам, окрім Міністерства внутрішніх справ: видатки на нього зросли на 0,2 відсотка від суми, яку планували витратити під час ухвалення закону про держбюджет наприкінці 2019 року.


Domain Names, Domains, Hosting        Web Hosting

Панове,

напишіть ваш коментар: