Аудит «Укроборонпрому» проведе компанія Baker Tilly Ukraine – результати тендеру

Аудит державного оборонного концерну «Укроборонпром» проведе компанія Baker Tilly Ukraine. Про це йдеться в повідомленні компанії 5 вересня.

Як стверджують у концерні, аудиторська фірма виграла тендер на проведення перевірки консолідованої звітності. За даними платформи публічних закупівель Prozorro, участь у аукціоні, окрім Baker Tilly Ukraine, брала також аудиторська компанія Ernst & Young.

Остаточна пропозиція Baker Tilly Ukraine передбачала, що вартість аудиту становитиме 29 мільйонів 336 тисяч гивень. Аудит Ernst & Young коштував 29 мільйонів 337 тисяч гривень.

Читайте також: Співробітника підприємства «Укроборонпрому» засудили за роботу на російську розвідку – СБУ​

Як стверджують в «Укроборонпромі», це буде перший консолідовний аудит всієї звітності компанії за всю історію її існування. При цьому Baker Tilly Ukraine уже співпрацювала з концерном: проводила фінансовий аудит державної компанії «Укрспецекспорт», яка «Укроборонпрому».

«За місяць можливо і підготувати необхідний пакет документів, і провести торги на ProZorro, і розпочати підготовку внутрішньої команди, яка супроводжуватиме аудиторів та організовуватиме весь процес. Моє бачення – аудитори мають почати працювати в Концерні до кінця поточного року. Зараз створюємо для них ці умови», – цитують у пресслужбі концерну генерального директора Айвараса Абромавичуса.

Читайте також: Конкурс на посаду голови «Укроборонпрому» оголосять до кінця року – Абромавичус​

22 травня 2019 року тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що Кабінет міністрів виділив 32 мільйони гривень на аудит «Укроборонпрому».

Тодішній президент Петро Порошенко 6 березня повідомляв на засіданні РНБО, що Україна ініціює міжнародну комплексну перевірку діяльності державного концерну «Укроборонпром». 16 березня він указом увів у дію рішення РНБО щодо цього аудиту.

Державний концерн «Укроборонпром» об’єднує понад 100 підприємств-учасників у галузі оборонної промисловості, зокрема, розробки й виготовлення озброєння та техніки, наукової діяльності й експортно-імпортних операцій.

У лютому концерн опинився у центрі скандалу після того, як журналісти антикорупційного проекту «Bihus.info» опублікували розслідування про суми «відкатів» і схеми розкрадання мільйонів в оборонній сфері. Незабаром після оприлюднення розслідування були затримані кілька чинних і колишніх посадовців ДП «Спецтехноекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому». Їх вважають причетними до розтрати коштів держпідприємства оборонної галузі на суму 55,5 мільйонів гривень.


File your incorporation or LLC with Intuit!

Панове,

напишіть ваш коментар: