В Україні починають відбір на марафон морської піхоти США

У щорічному 43-му марафоні морської піхоти США візьмуть участь щонайменше 10 українських ветеранів бойових дій на Донбасі, таку квоту пропонує американська сторона. Про це повідомив 3 липня генерал-майор запасу ЗСУ Володимир Гаврилов, який координує відбір української команди.

Як пояснив Гаврилов, пріоритет надаватимуть ветеранам, які зазнали поранень і наразі відновлюють свою фізичну форму, також бажаним є хоча б елементарне знання англійської.

Заявки можна подавати вже з 3 липня, але перший етап відбору розпочнеться 20 липня на стадіоні Збройних сил біля офісу Міноборони: окрім співбесіди, кандидатам запропонують пробігти певну дистанцію на вибір, від 2,5 до 42 кілометрів.

У формуванні української команди на 43-й марафон морської піхоти США також беруть участь ветеранські організації та уповноважений президента з питань реабілітації ветеранів АТО Вадим Свириденко. За його словами, нині оргкомітет шукає спонсорів, які б допомогли команді з формою та іншими витратами, а можливо й із фінансуванням додаткових учасників: американська сторона оплачує приїзд лише 10 представників від країни, але не забороняє залучати більше спортсменів, якщо за їхній проїзд та проживання заплатить Україна.

43-й марафон морської піхоти США пропонує учасникам пробігти на вибір дистанції 10 та 42 кілометри. Крім США та України, в ньому мають намір взяти участь представники Великої Британії, Данії, Канади, країн Балтії та Австралії.

Головна мета цього заходу – не спортивні результати, а реабілітація ветеранів, зменшення кількості суїцидів серед колишніх учасників бойових дій, спілкування між ветеранами різних країн, пояснює співорганізатор марафону, представник Allied Forces Foundation Стюарт Тейлор.


File your incorporation or LLC with Intuit!

Панове,

напишіть ваш коментар: